גישה למחשבי על ו-VIRTUAL RESEARCH ENVIRONMENTS

prace

מחב”א חבר ב-PRACE‏ (השותפות למחשוב מתקדם באירופה‏) לצורכי שימוש משותף במרכזי מחשוב-העל האירופיים

גישה למחשבי על של PRACE

השלב הראשון בתהליך לבקשת זמן שימוש במחשבי העל שלPRACE  הוא הגשת בקשה להכנה לגישה (Preparatory Access). בקשות אלו מתקבלות פעם ברבעון, והמועד האחרון להגשת הבקשה הוא היום הראשון של כל רבעון (מרץ, יוני, ספטמבר, ודצמבר). אישור אדמיניסטרטיבי יתקבל יומיים לאחר המועד האחרון, וההחלטה על ההקצאה תתקבל כ-30 יום מהמועד האחרון להגשת הבקשה. למידע נוסף, יש לעיין בקישור הבא:

http://www.prace-ri.eu/prace-preparatory-access/

לאחר שלב זה, ולאחר שהוכח שהפרויקט ישים בסביבת HPC, ניתן להגיש בקשות להקצאת זמן שימוש דרך (PRACE Project Access). הקול הקורא ל-Project Access  מתפרסם פעמיים בשנה: בפברואר וספטמבר.

למידע על הקול הקורא הבא, יש לפנות לקישור הבא:

http://www.prace-project.eu/Call-Announcements

 לעזרה בהגשת ההצעות ניתן לפנות ל זיוון יואש או לאחד מחברי פורום משתמשים-HPC של מחב”א.

רשימת חוקרים ופרויקטי מחקר מישראל אשר קבלו הקצאות לזמן שימוש במחשבי העל של PRACE, או שהיו שותפים בפרויקטים שזכו בזמן השימוש

ViSEEMlogo

מחב”א הינו שותף ב VI-SEEM, פרויקט לשלוש שנים אשר נועד ליצור סביבת מחקר וירטואלית (VRE) בדרום מזרח אירופה ומזרח הים התיכון (SEEM). התשתיות ישרתו שיתופי פעולה אזוריים במספר תחומים כאשר הפוקוס הוא על מדעי חיים, מדעי האקלים ומורשת תרבותית דיגיטלית.
הפרויקט מאחד תשתיות קיימות לפלטפורמה משולבת על מנת ליצור סינרגיה טובה יותר, הגדלת התחרותיות, לשפר את יעילות המחקר ומתן שירות משופר בסביבת מחקר וירטואלית אחידה לקהילות מדעיות באזורים המשולבים של דרום מזרח אירופה ומזרח הים התיכון.

אפשר למצוא מידע נוסף באתר VI-SEEM ואתר WIKI VI-SEEM של מחב”א.

 

 

מחב”א 2017 סקירה שנתית

להוריד כאן
דוא”ל להזמין עותק מודפס
שנים קודמות

 

להירשם לניוזלטר מחב”א

Wiki

מרשתות R&E בעולם

תמיכה

support@iucc.ac.il

חיפוש

fb32 in32 tw32