שיתופי פעולה בינלאומיים

מחב”א שותפה בפרויקטים בינלאומיים משותפים רבים. מאמצים אלו יוצרים את מיטב משאבי המחשוב המתקדמים ביותר הזמינים לקהילה האקדמית ולקהילת המחקר התעשייתי של ישראל, ומבטיחים שהרשתות הלאומיות יישארו בחזית הטכנולוגיות של ימינו.

אנו מיצגים את ישראל ב-PRACE‏ (השותפות למחשוב מתקדם באירופה‏)

השלב הראשון בתהליך לבקשת זמן שימוש במחשבי העל שלPRACE  הוא הגשת בקשה להכנה לגישה (Preparatory Access). בקשות אלו מתקבלות פעם ברבעון, והמועד האחרון להגשת הבקשה הוא היום הראשון של כל רבעון (מרץ, יוני, ספטמבר, ודצמבר). אישור אדמיניסטרטיבי יתקבל יומיים לאחר המועד האחרון, וההחלטה על ההקצאה תתקבל כ-30 יום מהמועד האחרון להגשת הבקשה. למידע נוסף, יש לעיין בקישור הבא:
http://www.prace-ri.eu/prace-preparatory-access/

לאחר שלב זה, ולאחר שהוכח שהפרויקט ישים בסביבת HPC, ניתן להגיש בקשות להקצאת זמן שימוש דרך (PRACE Regular Access). הקול הקורא ל-Regular Access  מתפרסם פעמיים בשנה: בפברואר וספטמבר.

למידע על הקול הקורא הבא, יש לפנות ל http://www.prace-ri.eu

לעזרה בהגשת ההצעות ניתן לצור קשר או אחד מפורום משתמשים HPC  של מחב”א .

רשימת חוקרים ופרויקטי מחקר מישראל אשר קבלו הקצאות לזמן שימוש במחשבי העל של PRACE, או שהיו  שותפים בפרויקטים שזכו בשעות ליבה.

GÉANT מפתח ומספק תשתית התקשורת כלל-אירופית האולטרה-מהירה והאמינה. כחבר ב-GÉANT, מחב”א פעיל בקבוצות עבודה ומחקר אשר תומכים בחידושי טכנולוגיית רשתות ושיתוף פעולה המאפשר לישראל להימצא בחזית הטכנולוגיה.

   למידע נוסף על גישה לשירותים אלה, פנה לכתובת info@mail.iucc.ac.il.

GEANTlogo-052015 prace-2

מחב”א 2017 סקירה שנתית

להוריד כאן
דוא”ל להזמין עותק מודפס
שנים קודמות

 

להירשם לניוזלטר מחב”א

Wiki

מרשתות R&E בעולם

תמיכה

support@iucc.ac.il

חיפוש

fb32 in32 tw32