מכרזים

פעילות בינלאומית

מחב”א שותפה בפרויקטים רב לאומיים ובינלאומיים  רבים. שיתופי פעולה אלו יוצרים את מיטב משאבי המחשוב והמתקדמים ביותר, זמינים לקהילה האקדמית ולקהילת המחקר התעשייתי של ישראל, ומבטיחים שהרשתות הלאומיות יישארו בחזית הטכנולוגיות של ימינו.

מחב"א מייצגת את ישראל בשותפות למחשוב מתקדם באירופה, PRACE – The Partnership for Advanced Computing in Europe. שותפות עבור שימוש משותף במחשבי על High –Performance Computing – אירופאיים.

חוקרים יכולים להשתמש במשאבי HPC, על ידי בקשת זמן שימוש (Preparatory Access). בקשות אלו מתקבלות פעם ברבעון, והמועד האחרון להגשת הבקשה הוא היום הראשון של כל רבעון. למידע נוסף: http://www.prace-ri.eu/prace-preparatory-access/. לעזרה בהגשת ההצעות ניתן לצור קשר או אחד מחברי פורום משתמשים  HPCשל מחב”א. רשימת חוקרים ופרויקטי מחקר מישראל אשר כבר קיבלו הקצאות לזמן שימוש במחשבי העל של PRACE , או שהיו  שותפים בפרויקטים שזכו בשעות ליבה.

כחברה ב-GÉANT , מחב”א פעילה בקבוצות עבודה ומחקר אשר תומכים בחידושי טכנולוגיית רשתות ושיתוף פעולה המאפשר לישראל להימצא בחזית הטכנולוגיה. GÉANT  מפתח ומספק תשתית תקשורת כלל-אירופית, אולטרה-מהירה ואמינה. למידע נוסף על גישה לשירותים אלה, פנה לכתובת info@mail.iucc.ac.il.

מחב"א, כמו רשתות מחקר וחינוך לאומיות מכל העולם, מטפחת שיתוף פעולה גלובלי. סיפורי הצלחה מישראל מפורסמים בבלוג זה, יחד עם סיפורים מרתקים מרחבי העולם. קריאה מהנה!

מלמ"ד משמש כמוביל קונסורציום ה- ORCID בישראל. במסגרת תפקיד זה מעניק מלמ"ד תמיכה מנהלית וטכנית לאוניברסיטאות לשם הטמעת מספר ה- ORCID של חוקרי הארגון במערכות המידע הרלוונטיות, כולל ממשקים בין המערכות. למידע נוסף.