מכרזים

פעילות בינלאומית

מחב”א שותפה בפרויקטים רב לאומיים ובינלאומיים  רבים. שיתופי פעולה אלו יוצרים את מיטב משאבי המחשוב והמתקדמים ביותר, זמינים לקהילה האקדמית ולקהילת המחקר התעשייתי של ישראל, ומבטיחים שהרשתות הלאומיות יישארו בחזית הטכנולוגיות של ימינו.

כחברה ב-GÉANT , מחב”א פעילה בקבוצות עבודה ומחקר אשר תומכים בחידושי טכנולוגיית רשתות ושיתוף פעולה המאפשר לישראל להימצא בחזית הטכנולוגיה. ב-2023, ישראל התקבלה כחברה במדינה ה-34 ב-EuroHPC Joint Undertaking. מחב"א עובדת עם רשות החדשנות הישראלית, הנציגה הרשמית של ישראל בתוכנית, כדי להפיץ מידע ולעקוב אחר בקשות ומענקים המוענקים לחוקרים ישראלים. מיט"ל  תומך בפיתוח, קידום ויישום של טכנולוגיות למידה חדשניות בהשכלה הגבוהה ואנשי הצוות של מיט"ל הם שותפים מבוקשים במספר קונסורציונים בינלאומיים בתחומים אלה. מלמ"ד משמש כמוביל קונסורציום ה– ORCID בישראל. במסגרת תפקיד זה מעניק מלמ"ד תמיכה מנהלית וטכנית לאוניברסיטאות לשם הטמעת מספר ה– ORCID של חוקרי הארגון במערכות המידע הרלוונטיות, כולל ממשקים בין המערכות.

למחב"א יש ידע נרחב והיא מעוניינת להשתתף בפרויקטים בינלאומיים במיוחד בתחומים הבאים: ניתוב אינטרנט, BGP, אבטחת סייבר, פריסת Moodle וטכנולוגיות AI למחקר וחינוך.

GÉANT and PRACE are co-funded by the European Union